Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/post-template.php on line 284

Warsztaty


Zapraszamy na warsztaty, gdzie poznasz tajniki tworzenia wyrobów z gliny. A zrobić możesz prawie wszystko – lampy, patery, misy, kubki czy talerze, które swoją niepowtarzalnością sprawią, że w Twoim domu otaczać Cię będą rzeczy niezwykłe, nie do kupienia w sklepie.

A poza tym wielka satysfakcja i przyjemność z wykonania własnoręcznieprzedmiotów o wartości artystycznej. Do tego nie potrzebujesz godzin nauki. Wystarczą dobre chęci.
Możesz zacząć od uczenia się podstaw ceramiki, poznawania różnych technik modelowania ręcznego lub wykonać jeden określony projekt, który cię zafascynuje. Prowadzimy zarówno zajęcia indywidualne jak i grupowe dla dorosłych, młodzieży i dzieci.
Pracownia jest odpowiednio wyposażona, każdy uczeń ma do własnej dyspozycji wygodne miejsce do pracy, glinę, narzędzia, szkliwa, książki o tematyce ceramicznej.
Kilka razy w roku, przeważnie w sezonie wiosenno- letnim organizujemy wypały w gazowym piecu „raku”, co odbywa się na świeżym powietrzu i jest atrakcyjnym sposobem na spędzenie wolnego czasu.
Dni i godziny zajęć można uzgadniać telefonicznie pod numerem 501 356 437